Wsparcie dla Twojej firmy na wyciągnięcie ręki...

Strefa świadomego przedsiębiorcy

- Dlaczego warto ze mną pracować? - 

Więcej informacji wkrótce...

Zapraszam do przeczytania moich kilku artykułów, które na bieżąco udostępniam na facebooku. To co w nich najistotniejsze to to, że zawierają informacje które nie są zawsze typowo coachingowe. 

Jest to wiedza, którą zdobywałem przez lata pracując w polskich korporacjach i międzynarodowych organizacjach. Ale przede wszystkim pomagając żonie prowadząc jej biznes na lokalnym rynku. 

Jest to wiedza maksymalnie praktyczna, przetestowana osobiście i zawsze na żywym organizmie jaką jest firma. 
Każdą opisaną wskazówkę, jeżeli chciałbyś przetestować możesz bezpiecznie wdrożyć. Nie ma tu wiedzy tajemnej tylko sprawdzone i do bólu uproszczone metody zarządzania mikro i małą firmą. 
Ważne natomiast jest to, abyś wyciągał wnioski z tego co tu pisze. Niestety nie ma jednej uniwersalnej wiedzy, którą po wdrożeniu można zastosować wszędzie. Są pewne wspólne cechy, które zawsze lub prawie zawsze występują, ale trzeba weryfikować to wewnątrz Twojej firmy i zostawiać co działa. A co nie działa usuwać. Tylko wtedy będzie to należycie funkcjonowało.  

Jeżeli szukasz osoby, która pomoże Ci odnaleźć słabe strony Twojej firmy, wzmocnić ją i poprawić, aby lepiej funkcjonowała, spotkajmy się i porozmawiajmy jak to ma wyglądać. 

Może być to praca typowo coachingowa, oparta wyłącznie na Twojej wiedzy i doświadczeniu. Wyciągnięciu z Ciebie całego Twojego potencjału i wiedzy, lub łączona. Twoja wiedza + coaching + moja wiedza i doświadczenie. 

To jak ma to wyglądać zależy wyłącznie od Ciebie.